London: Snooper's Heaven-SaferVPN

  هشدار نشان دادن مجموعه wifi توسط TFL در لندن در ایستگاه لوله این که آیا شما در لندن زندگی می کنید یا به لندن می روید ، سیستم لوله را می شناسید. زیرزمین لندن محبوب ترین وسیله حمل و نقل شهر است. شبکه قطار وسیع قطار می تواند شما را به هر کجا که بخواهید به موقع طی کنید. هنگام اتصال به WiFi به TFL (حمل و نقل برای لندن) ، TFL به طور فعال اطلاعاتی را در مورد كجا و كاركنان جمع می كند.

جمع آوری داده ها از ناهنجاری های لوله لندن

با استفاده از شبکه WiFi TFL داده های مربوط به مسیرهای رفت و آمد را جمع آوری کنید. به نظر می رسد آنها برای ردیابی ایستگاه هایی که برای "بهبود خدمات" از آنها بازدید کرده اید ، کمک می کنند ، اما می توان آنها را نقض حریم خصوصی دانست. خوشبختانه ، ما یک علامت ارسال می کنیم تا بتوانید با خاموش کردن WiFi از آن جلوگیری کنید. اما رفت و آمد طولانی است (اگر بدانید که نمی توانید در لوله معاشرت کنید) و به نظر نمی رسد گزینه ای باشد. اکنون برای اینکه در زیر زمین متصل شوید ، باید از جمع آوری داده یا تجارت خصوصی جلوگیری کنید.

این مشکل فراتر از راه آهن زیرزمینی گسترش یافته است. فرض کنید قبل و بعد از طی کردن قطار در نزدیکی Pret قهوه می روید. هنگامی که تلفن به WiFi متصل است ، داده ها نه تنها جمع آوری می شوند بلکه با چند شخص ثالث نیز به اشتراک گذاشته می شوند. این امر همچنین درمورد نزدیکی کلی فروشگاه است. اگر تلفن شما هنگام راه رفتن به WiFi وصل شده است ، می توانید وقتی از قهوه استفاده می کنید یا فقط از کنار آن می توانید داده ها را از Pret دریافت کنید. این نوعی مجموعه است که حتی مردم عادی آن را در نظر نمی گیرند. تلفن بطور خودکار از طریق شناسایی شبکه ، انتقال داده و ادامه یک روز هوشمندانه به WiFi متصل می شود.

مشکل خرید لندن

TFL و پرت تنها شرکت هایی نیستند که از این تاکتیک ها برای جمع آوری داده استفاده می کنند. وستفیلد ، زنجیره ای از مراکز خرید ، از یک استراتژی مشابه برای مشخص کردن مغازه های بازدید شده و زمان سپری شده در فروشگاه ها استفاده می کند. موارد زیر گزیده ای از سیاست حفظ حریم خصوصی است.

"Westfield Wi-Fi: اگر از یک شبکه Wi-Fi در مرکز استفاده می کنید ، ما برای ورود به شبکه ، از جمله نام و آدرس ایمیل شبکه ، اطلاعاتی را از شما جمع خواهیم کرد. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به مدت زمان بازدید خود و شناسه دستگاه های متصل به Wi-Fi را جمع آوری کنید. مبنای قانونی برای پردازش اطلاعات این است که شما باید برای ارائه خدمات مورد درخواست شما قرارداد ببندید. تمام تحقیقات / تجزیه و تحلیل در مورد استفاده از Wi-Fi برای منافع قانونی Westfield است. "

اما" منافع مشروع وستفیلد چیست؟ "این عبارت می تواند مواردی مانند فروش داده به اشخاص ثالث را حذف کند ، اما به معنای نقض حریم خصوصی است که تلاش می کند و باعث افزایش هزینه ها می شود. نقشه برداری از مناطق فروشگاه برای انجام ، جستجوی موارد آنلاین در فروشگاه و ردیابی رفتار به طور کلی می تواند برای کاهش فروش مفید باشد ، اما این نیز نقض اطلاعات شخصی است [19659004] فروشگاه خرده فروشی مشترک Selfridges همچنین با وب سایت تعامل دارد. ، جمع آوری داده ها از طریق لیست ایمیل و اتصال WiFi درون فروشگاهی فروشگاه محبوب Harrod & # 39؛ s همچنین دارای یک برنامه برای ردیابی مسیر مشتری از طریق فروشگاه است ، همانطور که در این فروشگاه مشخص است ، از سیاست حفظ حریم خصوصی گزیده است. از WiFi درون فروشگاه استفاده کنید

”وقتی عملکرد Wi-Fi روشن است و / یا برنامه Harrods باز است با فعال کردن بلوتوث ، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی دستگاه شما برای مسیری که در فروشگاه طی کرده اید ، جمع آوری می شود که Harrods می تواند از آن استفاده کند تا دریابد کدام مسیرها و مقصد محبوب را برای بهبود استراتژی ناوبری و تجربه مشتری انتخاب می کند. "

فروشگاه ها ، کافی شاپ ها و حمل و نقل عمومی نه تنها داده ها را جمع می کنند ، بلکه در لندن ، استفاده از VPN در دستگاه شما معمولاً یک تهدید سایبری برای WiFi عمومی است.

چگونه SaferVPN می تواند کمک کند

SaferVPN به دستگاه شما اجازه می دهد تا از طریق WiFi ایمن به اینترنت وصل شود. یک تونل رمزگذاری شده بین دستگاه و نقطه پایانی ایمن شکل گرفته است. این امر به محافظت در برابر استراق سمع داده ها یا تجزیه و تحلیل افراد ، از جمله مشاغل مانند Westfield و TFL کمک می کند. هنگام اتصال به WiFi عمومی ، SaferVPN از شما و داده های شما در برابر تهدیدات نامرئی محافظت می کند و به شما امکان می دهد بدون استرس متصل شوید.

اکنون SaferVPN را بگیرید

ما بازگشتیم ، خواه شما یک مسافر ، پارسه باشید یا خواهان محافظت هستید. SaferVPN را با 2.50 دلار در ماه شروع کنید تا در هنگام سوار شدن به آرامش خاطر خود را بدست آورید. برای شروع اینجا را کلیک کنید

لندن: بهشت ​​اسنوپر

این مقاله را ارزیابی کنید

! عملکرد (f، b، e، v، n، t، s)
{if (f.fbq) بازگشت؛ n = f.fbq = تابع () n.callMethod؟
n.callMethod.apply (n ، argument): n.queue.push (استدلال)}؛
اگر (! f._fbq) f._fbq = n؛ n.push = n؛ n.loaded =! 0؛ n.version = & # 39؛ 2.0 & # 39 ؛؛
n.queue = []؛ t = b.createElement (e)؛ t.async =! 0؛
t.src = v؛ s = b.getElementsByTagName (e) [0]؛
s.parentNode.insert قبل از (t ، s)} (پنجره ، سند ، & # 39؛ اسکریپت & # 39؛ ،
& # 39؛ https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js&#39؛)؛
fbq (& # 39؛ init & # 39؛، & # 39؛ 908786465840601 & # 39؛)؛
fbq (& # 39؛ track & # 39؛، & # 39؛ PageView & # 39؛)؛