London: Snooper's Heaven-SaferVPN

  هشدار نشان دادن مجموعه wifi توسط TFL در لندن در ایستگاه لوله این که آیا شما در لندن زندگی می کنید یا به لندن می روید ، سیستم لوله را می شناسید. زیرزمین لندن محبوب ترین وسیله حمل و نقل شهر است. شبکه قطار وسیع قطار می تواند شما را به هر کجا که بخواهید به موقع طی کنید. هنگام اتصال به WiFi به TFL (حمل و نقل برای لندن) ، TFL به طور فعال اطلاعاتی را در مورد كجا و كاركنان جمع می كند.

جمع آوری داده ها از ناهنجاری های لوله لندن

جمع آوری داده ها درباره مسیرهای مسافرتی با استفاده از شبکه WiFi TFL. به نظر می رسد برای ردیابی ایستگاه هایی که برای "بهبود خدمات" بازدید کرده اید ، کمک می کند ، اما می توان آن را نقض حریم خصوصی در نظر گرفت. خوشبختانه ، با خاموش کردن WiFi می توانید از این کار جلوگیری کنید زیرا در حال ارسال نشانه هستید. اما به نظر می رسد رفت و آمد طولانی است (اگر می دانید که نمی توانید در لوله معاشرت کنید) و به نظر نمی رسد گزینه ای باشد. اکنون برای اینکه در زیر زمین متصل شوید ، باید از جمع آوری داده یا تجارت خصوصی جلوگیری کنید.

این مشکل فراتر از راه آهن زیرزمینی گسترش یافته است. فرض کنید قبل و بعد از طی کردن قطار در نزدیکی Pret قهوه می روید. هنگامی که تلفن به WiFi متصل است ، داده ها نه تنها جمع آوری می شوند بلکه با چند شخص ثالث نیز به اشتراک گذاشته می شوند. این امر همچنین درمورد نزدیکی کلی فروشگاه است. اگر تلفن شما هنگام برقراری تماس به WiFi وصل شده است ، می توانید هنگام نوشیدن قهوه یا فقط در حال گذر از آن ، داده هایی از Pret دریافت کنید. این نوعی مجموعه است که حتی مردم عادی آن را در نظر نمی گیرند. تلفن شما به صورت خودکار از طریق آگاهی شبکه به WiFi متصل می شود ، داده ها را تحویل می دهد و یک روز باهوش تر ندارد.

مشکل خرید لندن

TFL و پرت تنها شرکت هایی نیستند که از این تاکتیک ها برای جمع آوری داده استفاده می کنند. زنجیره مرکز خرید ، Westfield ، از یک استراتژی مشابه برای مشخص کردن مغازه هایی که بازدید می کنند و زمان سپری شده در فروشگاه ها استفاده می کند. موارد زیر گزیده ای از سیاست حفظ حریم خصوصی است.

"Westfield Wi-Fi: اگر از یک شبکه Wi-Fi در مرکز استفاده می کنید ، ما برای ورود به شبکه ، از جمله نام و آدرس ایمیل شبکه ، اطلاعاتی را از شما جمع خواهیم کرد. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به مدت زمان بازدید خود و شناسه دستگاه های متصل به Wi-Fi را جمع آوری کنید. مبنای قانونی برای پردازش اطلاعات این است که شما باید برای ارائه خدمات مورد درخواست شما قرارداد ببندید. تمام تحقیقات / تجزیه و تحلیل در مورد استفاده از Wi-Fi برای منافع قانونی Westfield است. "

اما" منافع مشروع وستفیلد چیست؟ "این عبارت می تواند مواردی مانند فروش داده به اشخاص ثالث را حذف کند ، اما به معنای نقض حریم خصوصی برای تلاش و افزایش هزینه است. نقشه برداری از مناطقی از فروشگاه هایی که شما مصرف می کنید ، مواردی که به صورت آنلاین در فروشگاه ها جستجو می کنید و ردیابی رفتار شما به طور کلی می تواند برای کاهش فروش مفید باشد ، اما این نیز نقض اطلاعات شخصی است. این داده ها از طریق عمل ، لیست های ایمیل و اتصالات WiFi درون فروشگاهی جمع آوری می شود. فروشگاه محبوب Harrod & # 39؛ همچنین دارای برنامه ها و برنامه هایی برای پیگیری مسیر مشتری از طریق فروشگاه است ، همانطور که در این فروشگاه برجسته شده است ، از سیاست حفظ حریم خصوصی ما گزیده است. از WiFi درون فروشگاه استفاده کنید

"وقتی عملکرد Wi-Fi روشن است و / یا برنامه Harrods با فعال کردن بلوتوث در هنگام باز ، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی دستگاه را برای مسیرهای عبوری در فروشگاه ها جمع آوری می کند ، که هارودز برای شناسایی مسیرهای محبوب و مقصد انتخاب شده توسط مشتریان برای بهبود استراتژی ناوبری و تجربه مشتری از آنها استفاده می کند. "

فروشگاه ها ، کافی شاپ ها و حمل و نقل عمومی نه تنها داده ها را جمع می کنند ، بلکه در لندن ، استفاده از VPN در دستگاه شما معمولاً یک تهدید سایبری برای WiFi عمومی است.

چگونه SaferVPN می تواند کمک کند

SaferVPN به دستگاه شما اجازه می دهد تا از طریق WiFi ایمن به اینترنت وصل شود. یک تونل رمزگذاری شده بین دستگاه و نقطه پایانی ایمن شکل گرفته است. این امر به محافظت در برابر استراق سمع داده ها یا تجزیه و تحلیل افراد ، از جمله مشاغل مانند Westfield و TFL کمک می کند. هنگام اتصال به WiFi عمومی ، SaferVPN از شما و داده های شما در برابر تهدیدات نامرئی محافظت می کند ، بنابراین می توانید بدون استرس ارتباط برقرار کنید.

اکنون SaferVPN دریافت کنید

چه شما یک مسافر ، گیمر باشید یا خواهان محافظت هستید ، ما برمی گردیم. استفاده از SaferVPN با قیمت 2.50 دلار در ماه به شما آرامش می دهد در حالی که سوار لوله می شوید. برای شروع اینجا را کلیک کنید

لندن: بهشت ​​اسنوپر

این مقاله را ارزیابی کنید

! عملکرد (f، b، e، v، n، t، s)
{if (f.fbq) بازگشت؛ n = f.fbq = تابع () n.callMethod؟
n.callMethod.apply (n ، argument): n.queue.push (استدلال)}؛
اگر (! f._fbq) f._fbq = n؛ n.push = n؛ n.loaded =! 0؛ n.version = & # 39؛ 2.0 & # 39 ؛؛
n.queue = []؛ t = b.createElement (e)؛ t.async =! 0؛
t.src = v؛ s = b.getElementsByTagName (e) [0]؛
s.parentNode.insert قبل از (t ، s)} (پنجره ، سند ، & # 39؛ اسکریپت & # 39؛ ،
& # 39؛ https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js&#39؛)؛
fbq (& # 39؛ init & # 39؛، & # 39؛ 908786465840601 & # 39؛)؛
fbq (& # 39؛ track & # 39؛، & # 39؛ PageView & # 39؛)؛