چگونه با خیال راحت در خانه کار کنیم

چگونه با خیال راحت در خانه کار کنیم

از آنجا که بسیاری از مردم از راه دور کار خود را شروع می کنند و به طور کلی شروع به ماندن در خانه می کنند ، بسیاری به دنبال ابزارهای امنیتی برای حفظ امنیت آنها هستند و اقدامات قفل کردن برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در دست است. .

این راهنما می تواند با جمع آوری همه چیزهایی که برای حفظ امنیت خود نیاز دارید ، این انتقال را آسانتر کند. با به اشتراک گذاشتن این نکات و ترفندها در جامعه اجتماعی ProPrivacy ، می توانید NordVPN را برای یک سال کسب کنید!

بصورت آنلاین ایمن بمانید

ما یک اسکنر سایت جدید Scam Site Scam Virus را راه اندازی کرده ایم. اگر منبع اطلاعاتی COVID-19 مخرب باشد

در طی این بحران ، ProPrivacy با NordVPN همکاری کرد تا کلمه ای در مورد نحوه کار با خیال راحت در خانه منتشر کند.

همه مشتریان می توانند سالانه در خدمات NordVPN و NordPass مشترک شوند. این امر نه تنها از شما محافظت می کند و سرویس جریان شما را در تمام طول سال مسدود نمی کند ، بلکه اشتراک شما به NordPass ، مدیر رمز عبور جدید و براق ارائه دهنده نیز گسترش می یابد. ما به عنوان یکی از بسته های سالانه A هفته و به عنوان یک بسته سازمان دهنده ، اشتراک های ماهانه بسیاری را ارائه می دهیم.

چگونه برنده شوید ، لطفا. ما در تلاش هستیم تا اطلاعاتی را در مورد آنچه كه همه باید انجام دهند برای ایمن بودن در خانه خود بدست آوریم بدست آوریم ، بنابراین تنها کاری كه باید انجام دهیم این است كه پست های رسانه های اجتماعی را در فیس بوك یا توییتر دوست داشته و به اشتراک بگذارید.

پیام های مهم را تحویل دهید و در این روند امتیازات خوبی کسب کنید!

برای وارد کردن روی نماد کلیک کنید.

روشن کردن VPN

تعجب آور نیست که مردم اکنون به VPN (شبکه های خصوصی مجازی) بیشتر علاقه مند و از آن استفاده می کنند. از تمام مزایایی که آنها ارائه می دهند ، اگر می توانید از حریم خصوصی و داده های شرکتی خود در حین کار در خانه محافظت کنید ، از تلاش های سانسور دولت جلوگیری کنید تا شما را در مورد ویروس ها آگاه سازید ، یا محتوای سرگرمی آنلاین محدود شده را مسدود کنید ، سپس یک VPN خوب شما می توانید همه چیز را انجام دهید.

چرا باید از VPN استفاده کنم؟

البته ، این فقط سرویس VPN نیست. توجه به ارائه دهندگان رایگان بسیار مهم است ، زیرا اگر هزینه ای پرداخت نکنید ، معمولاً حریم شخصی را قربانی می کنید. حتی VPN های خوب که خدمات رایگان ارائه می دهند اغلب در رتبه بندی های حق بیمه با عملکرد محدود سرمایه گذاری می کنند. ما NordVPN را ترجیح می دهیم ، ارائه دهنده ای که تمام موارد فوق را انجام می دهد تا مرتباً بین سرویس های مقرون به صرفه و سطح بالا شکاف برقرار کند.

استفاده از VPN به طور پیوسته در حال افزایش است.

اگر به VPN علاقه دارید ، تنها نیستید. از 16 مارس 2020 ، کل میزان بازدیدکنندگان در صفحات مرتبط با VPN طی هفته گذشته 37.9 درصد افزایش یافته است.

براساس کشور

بزرگترین افزایش در همان کشور ، ترافیک برزیل 171٪ افزایش یافته است. این را می توان به افزایش سریع موارد ویروس تاج در برزیل و در نتیجه افزایش ساکنان نسبت داد. از دیگر افزایش قابل توجه ترافیک در کشورهایی که به همین ترتیب برخورد کردیم شامل افزایش 69.7٪ در فرانسه ، افزایش 69.02٪ در بلژیک ، 53٪ افزایش در آلمان و 45٪ افزایش در تایوان است. در ایالات متحده آمریکا ، ترافیک 36.6٪ به 18.3٪ در انگلیس و 51.6٪ در کانادا افزایش یافته است.

جالب توجه است که رشد ترافیک ایتالیا ، بیماری همه گیر اپیدمی در اروپا و کشور سخت ترین ضربه جهان طی یک هفته اتفاق افتاد که 70٪ نسبت به افزایش 1٪ در هفته گذشته افزایش یافته است. این ممکن است به این دلیل باشد که ایتالیا کمی بیشتر از سایر کشورها با بحران مقابله کرده است.

این رقم به طور کلی نشان می دهد که کشورهایی که مستقیماً تحت تأثیر این بحران قرار گرفته اند علاقه بیشتری به استفاده از VPN دارند. به عبارت دیگر ، افزایش اندکی کندتر در ترافیک ایالات متحده و انگلیس را می توان به اقدامات احتیاطی سختگیرانه تر و واقعیت این که سفارشات قفل تازه شروع شده است ، نسبت داد و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که ترافیک ایالات متحده بیشتر شود. به نظر می رسد ماندن در خانه با دستگاه های

همچنین باعث می شود افراد حداقل از هنگام بررسی VPN از دستگاه های تلفن همراه دور شوند. مشخص شده است که میزان ترافیک دستگاههای رومیزی (41.6٪) بسیار بیشتر از دستگاه های تلفن همراه (29.6٪) است. اکنون مردم ترجیح می دهند وب را در صفحه دسک تاپ خود در خانه مرور کنند. افراد همچنین می توانند به جای دستگاه های تلفن همراه ، سیستم های سرگرمی خود را به دستگاه های رومیزی متصل کنند.

مورد استفاده

افراد زیادی بودند که در طول دوره مد از خانه جدا می شدند ، بنابراین بسیاری از افراد هنگام استفاده از VPN به صورت آنلاین قرنطینه می شوند. با افزایش ترافیک در بسیاری از صفحات پخش و بازی ، شواهد این روند تأیید شده است. به عنوان مثال ، Popcorn Time 209٪ افزایش به بهترین صفحات VPN ، 135٪ افزایش به بهترین صفحات پوکر و پوکر و 58٪ و 111٪ به بهترین VPN برای بازی ها و VPN ها افزود.

با این حال ، بیشترین افزایش ترافیک در صفحه ما در این دوره ، افزایش 1736٪ در بهترین صفحات VPN در ایتالیا است. در طول ماه مارس در اوایل ماه مارس ، پورن هاب اعلام کرد که می تواند اشتراک کاملی از خدمات را به طور کامل به مردم ایتالیا ارائه دهد.

به همین دلیل مردم برای خدمات VPN گله می کنند و از طریق پیشنهادات سخاوتمندانه در ایتالیا متصل می شوند.

هر چه مورد استفاده شما باشد ، این بیماری همه گیر همچنان گسترش می یابد و در حالی که تعداد بیشتری از مردم در خانه هستند ، فعلاً توجه بیشتری را به خود جلب می کند. استفاده از VPN در این دوره.

به طور کلی ، مردم می دانند چگونه از VPN استفاده کنند تا به طرق مختلف بتوانند بحران فعلی را هدایت کنند. این مهم است که افراد به صورت آنلاین ایمن بمانند و از اطلاعات شخصی و اطلاعات تجاری خود در حین کار در خانه و از راه دور محافظت کنند. مهم است که مردم بتوانند تلاشهای سانسور دولت را دور بزنند. برای افراد مهم است که محدودیت های جغرافیایی را دور بزنند و خود را سرگرم و بی خطر نگه دارند.

اعمال فشار ذخیره سازی ابر

انتقال از رایانه از راه دور به سیستم خانه می تواند کار از راه دور را دشوار کند. اگر برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود از یک هارد اکسترنال استفاده نمی کنید و شرکت شما راه حلی ارائه نکرده است ، ارزش سرمایه گذاری در فضای ذخیره سازی ابری را دارد.

برای جلوگیری از از بین رفتن پرونده ، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. با ذخیره سازی ابر

فضای ذخیره سازی ابر به شما امکان می دهد تا پرونده ها را به صورت آنلاین بارگذاری و ذخیره کنید تا از هر وسیله وارد شده به سرویس ، به آنها دسترسی داشته باشید. Ransomware سیستم شما را گروگان می گیرد و از همه چیز از ابر پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد از بین رفتن پرونده ، رایانه شخصی خود را فرمت کنید.

ارائه دهندگان مانند مایکروسافت و Google فضای ذخیره سازی ابری بسیار مناسب و مقرون به صرفه را ارائه می دهند. این سرویس را ارائه می دهد ، اما اغلب بدون هزینه اسکن کردن پرونده ها به ضرر امنیت شرکت است. برای گزینه بدون دانش که خطری غیر ضروری برای داده های شما محسوب نمی شود ، توصیه می کنیم لیست ما را از بهترین راه حل های ذخیره سازی ابر بررسی کنید یا اگر می خواهید یک راه اندازی کامل ، NordLocker را انتخاب کنید.

بروزرسانی آنتی ویروس

با محافظت از سیستم شما از سوء استفاده های مخرب ، دفاع ضد بدافزار در برابر تروجان. مهم است که با انتشار نسخه جدید ، نرم افزار خود را به روز نگه دارید ، زیرا ارائه دهندگان خوب به سرعت به روز می کنند تا با آخرین حملات در لحظه استقرار ، مبارزه کنند.

آنتی ویروس

ویروس دارای مزایای مجزا و معایب به چند شکل ارائه می شود. به عنوان مثال ، پسوندهای مرورگر در دسترس ترین هستند ، در حالی که فقط از تهدیدات مرورگر محافظت می کنند. توصیه می کنیم از برنامه های دسک تاپ و موبایل با تشخیص تهدید فعال استفاده کنید ، زیرا آنها از محافظت در زمان واقعی در سراسر سیستم اطمینان می دهند.

Ad Blocker and Pairing

مسدود کننده های تبلیغاتی اغلب دست کم گرفته می شوند. مجرمان از فضای تبلیغاتی بیشتری برای توزیع بدافزارها و تعجب قربانیان مظنون استفاده می کنند. با انجام دقیقاً همانگونه که در نظرات ذکر شده است ، Ad Blocker از دستیابی این تبلیغات به سیستم جلوگیری می کند و به آنها اجازه می دهد به طور تصادفی کلیک کنند. علاوه بر این ، به عنوان یک جایزه ، زمان بارگذاری را کوتاه می کند و به پایین آمدن دستگاه شما کمک می کند.

ارتباط با یک مدیر رمز عبور ورودی خودکار

مدیران گذرواژه به ایجاد و ذخیره کلمه عبور های منحصر به فرد کمک می کنند. به یاد آوردن آن دشوار است ، اما با ویژگی تکمیل خودکار ، لازم نیست خسارت وارد کنید.

مجرمان رویکردهای پیچیده تر و بیشتری برای سرقت داده ها دارند. این شامل ایجاد صفحات وب جعلی مانند معاملات واقعی با keyloggers می شود. وقتی اعتبار ورود به سیستم را وارد می کنید و روی Enter کلیک می کنید ، آن جزئیات وارد جیب مهاجم می شوند ، مگر اینکه از یک مدیر رمز عبور با خودکار استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی مفید می توانید هر فرم را پر کنید ، بنابراین می توانید با وارد کردن صفحات وب جعلی به فاصله 1 مایل دورتر و بدون بلند کردن انگشت خود ، از وارد کردن جزئیات خودداری کنید.

می توانید لیستی از بهترین مدیران رمز عبور را بدست آورید ، اما با عضویت در NordVPN ، می توانید همه چیز را با حساب NordPass ساده کنید.

حفاظت از روتر رمز عبور

چقدر روتر نباید اغراق شود. نه تنها یک اتصال اینترنتی معتبر را فراهم می کند که به عملکرد از راه دور متکی باشد ، بلکه تمام داده ها از طریق آن عبور می کنند ، و آن را به هدف هکرها تبدیل می کنند. اگر هنوز رمز پیش فرض یا نام WiFi خود را تغییر نداده اید ، شما و خانواده تان در معرض خطر غیر ضروری هستید.

مراحل تقویت روتر

  • نام WiFi پیش فرض را تغییر دهید (همچنین به عنوان شناسه مجموعه خدمات شناخته می شود) (SSID) و نباید حاوی اطلاعات شخصی باشد.

  • گذرواژه پیش فرض را به یک رمز عبور دیگر تغییر دهید. ما حداقل 20 کاراکتر پر از حروف بزرگ ، حروف کوچک ، اعداد و نمادها را توصیه می کنیم. برای اطمینان از اینکه یک رمز عبور منحصر به فرد است ، می توانید از یک مدیر رمز عبور مانند NordPass برای ایجاد و ذخیره رمز عبور خود استفاده کنید.

  • نسخه های قدیمی نسبت به آسیب پذیری های شناخته شده در دستگاه آسیب پذیر هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل روتر شما به روز باشد.

  • اگر روتر خریداری کرده اید ، مطمئن شوید که شبکه WiFi با WPA2 رمزگذاری شده است.