یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا| مدال برنز بخشی و میرحسینی قطعی شد/ جوادی حذف شد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار اعزامی خبرگزاری کودک خاص از ایتالیا، درون ادامه سومین روز از رقابت‌های تکواندوی یونیورسیاد دانشجویان جهان درون ایتالیا، امروز(پنجشنبه) ملیکا میرحسینی و امیر محمد بخشی با برتری درون مرحله یک‌چهارم نهایی ضمن صعود به ملاقات نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کردند و پریسا جوادی با شکست از ادامه مسابقات بازماند.

درون وزن ۷۴- کیلوگرم، امیر محمد بخشی با برتری ۲۵ بر یک درون آخر راند دوم مقابل وجتوویسز از لهستان کار خود را با پیروزی قاطعانه شروع کرد. درون ادامه و درون مرحله یک‌هشتم نهایی دینگو آردیان پرایوگو از اندونزی  درون مقابل بخشی حاضر به مسابقه نشد تا نماینده کشورمان به دور پس صعود کند.

نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم تکواندو ایران درون مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه ۲۰ بر ۹ مقابل جانگهون دوون از کره‌جنوبی به برتری دست یافت تا ضمن صعود به ملاقات نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کند.

همچنین درون رقابت‌های بانوان ، ملیکا میرحسینی نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم ایران ابتدا با نتیجه ۷ بر ۶ از سد مارینه از اتریش گذشت و درون ادامه مقابل سسیلیا کاسترو از اسپانیا درون مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه ۷ بر ۳ پیروز شد.

میرحسینی درون ملاقات یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه ۱۴ بر ۵ از سد تینگ هسیا از چین تایپه گذشت تا وی نیز مانند بخشی با قطعی کردن مدال برنز درون ملاقات نیمه‌نهایی به میدان برود.

درون رقابت‌های وزن ۶۲- کیلوگرم، پریسا جوادی پس از برتری ۱۹ بر ۱۸ مقابل فیتریانا یوسف از اندونزی، درون ملاقات یک‌هشتم نهایی پس از تساوی ۶-۶ مقابل یولیا توروتینا از روسیه درون راند طلایی مغلوب شد تا از ادامه مسابقات بازبماند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *