یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا| سروش احمدی فینالیست شد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار اعزامی خبرگزاری کودک خاص از ایتالیا، درون ادامه چهارمین روز از مسابقات تکواندوی سی‌امین دوره گیم‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان درون ناپل ایتالیا، سروش احمدی درون وزن ۶۳- کیلوگرم درون ملاقات نیمه نهایی مقابل دیلان چلاموتو از فرانسه با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید و راهی فینال شد.

وی ازبرای رسیدن به مدال طلا باید به مصاف «احتیاج پولاتوف» از ازبکستان برود.

احمدی پیش از این درون دور نخست استراحت داشت، سپس درون مرحله یک شانزدهم نهایی به روی شیاپ چانگ رفت و عبدالله الغود از عربستان را ناک اوت کرد و به یک هشتم نهایی رسید. وی سپس برابر علی ممدوف از آذربایجان با نتیجه ۱۳ بر یک پیروز شد و به یک چهارم نهایی رسید و درون این مرحله نیز مقابل احمد نسار از مصر با نتیجه قاطع ۲۴ بر ۴ به برتری رسید و ضمن قطعی کردن مدال برنز خود، راهی نیمه نهایی شد.

پیش از این عرفان ناظمی درون وزن ۷۸- کیلوگرم درون نخستین مبارزه و درون مرحله یک شانزدهم نهایی، آنجیال از اسلواکی را درون ابتدای راند دوم ناک اوت کرد و به یک هشتم نهایی رسید‌، ولی درون ادامه با نتیجه ۵ بر ۴ مقابل حریفی از اسپانیا شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. همچنین درون قسمت بانوان ناهید کیانی درون  وزن ۵۳- کیلوگرم برابر  «پو یا سو» از چین تایپه با نتیجه  ۱۳ بر ۱۲ شکست خورد و از صعود به دور یک هشتم نهایی این رقابت ها بازماند.

تکواندوکاران ایران تاکنون درون قسمت مبارزه توسط میرهاشم حسینی، آرمین هادی پور و امیرمحمد بخشی صاحب سه مدال طلا و توسط ملیکا میرحسینی یک مدال برنز را ازبرای کاروان ایران به ارمغان آورده‌اند.

هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی هست. سرمربیگری تیم زنان نیز برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی هست.

این مسابقات ۲G هست و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷…۲۰ امتیاز درون راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *