نشست اعضاى تیم امید پیش از برگزاری نخستین تمرین زیر نظر مجیدی- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حمید استیلى درون ابتداى نخستین تمرین تیم امید ضمن خوشامدگویی به فرهاد مجیدی، درون جمع بازیکنان اظهار داشت: همه‌ی ما براى رسیدن به یک هدف بزرگ کنار هم هستیم و امیدواریم درون این مسیر به آنچه مى‌خواهیم برسیم. رعایت قوانین و نظم و انضباط درون تیم براى ما از هر چیزى با اهمیت‌تر هست و امیدواریم به این مسائل توجه داشته باشید.

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان همچنین گفت: براى ما فهرست اول و دوم درون این اردو معنى و مفهومى ندارد. تلاش شده بازیکنان را به شکلى دعوت کنیم که همه به خوبى دیده شوند و کادر فنى شناخت لازم را از آنها پیدا کنند.

درون ادامه این جلسه فرهاد مجیدى با اعضاى تیم گفت‌و‌گو کرد و خطاب به بازیکنان گفت: خوشحالم که درون اینجا با شما همراه هستم. حضور درون تیم ملى کشورم براى من سبب افتخار هست و امیدوارم روزهاى خوبى درون کنار هم داشته باشیم. فراموش نکنید که شما رؤیاها و هدف‌هاى بزرگى دارید. باید براى رسیدن به این هدف‌ها تلاش کنید. همان‌طور که آقاى استیلى گفت نظم و انضباط براى من از هر چیزى با اهمیت‌تر هست. زندگى سالم و حرفه‌اى مهمترین عاملى هست که شما را به اهداف‌تان مى‌رساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *