میلاد فراهانی: درون پدیده پیشرفت می‌کنم/ استقلال خوزستان حریف سرسختی بود- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

میلاد فراهانی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص، با اشاره به برد پدیده شهرخودرو درون این هفته، آن هم درون حالی که خیلی‌ها پیش‌بینی آن را می‌کردند، گفت: شاید خیلی‌ها برد تیم ما را پیش‌بینی می‌کردند، ولی واقعاً گیم سختی را پشت سر گذاشتیم. این درست هست که استقلال خوزستان درون انتهای جدول قرار دارد، ولی آنها نمایش خوبی داشتند. ما گیم سختی درون پیش داشتیم و آقا یحیی هم قبل از گیم گفته بود که این مسابقه ازبرای ما دشوار هست. با این حال خوشحالم که ۳ امتیاز با اهمیت گرفتیم.

وی با اشاره به رقابت فشرده مدعیان قهرمانی درون بالای جدول و اینکه شانس کدام تیم ازبرای قهرمان شدن بیشتر هست، عنوان کرد: از الان که چیزی قابل پیش‌بینی نیست. چند تیم درون بالای جدول دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستند و پدیده هم جزو این تیم‌هاست. ما تیم خوبی داریم و قطعاً تلاش خواهیم کرد که تا آخرین هفته درون کورس قهرمانی بمانیم.

دروازه‌بان پدیده با اشاره به حضورش درون این تیم و انتخاب تیم پدیده تصریح کرد: خوشحالم که اینجا را انتخاب کردم. پدیده واقعاً تیم خوبی دارد و اینجا می‌توانم پیشرفت کنم و چیزهای زیادی از گل‌محمدی و فنایی یاد بگیرم. بازیکنان پدیده هم با یکدیگر رابطه‌ای صمیمی دارند و همین موضوع سبب شده که این تیم نتایج خوبی بگیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *