میداودی: شاید سرمربی تازه نفت مسجدسلیمان مرا نخواهد/ بهترین تصمیم را می‌گیرم- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

میلاد میداودی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص درمورد آخرین وضعیتش درون نفت مسجدسلیمان گفت: قرارداد من به آخر رسیده و بازیکن آزاد هستم. هم اکنون چیزی ازبرای فصل پس معلوم نیست و منتظر انتخاب سرمربی هستم. خیلی از بازیکنان هم قرارداد ندارند و منتظرند تا تکلیف کادر فنی معلوم شود.

وی درون جواب به این سوال که آیا اولویتش ماندن درون نفت مسجدسلیمان هست، تصریح کرد: هم اکنون که سرمربی معرفی نشده هست. شاید سرمربی تازه نفت مسجدسلیمان مرا نخواهد. من منتظرم تا همه چیز درون تیم نفت معلوم شود تا درون آخر تصمیم بگیرم. چند پیشنهاد هم دارم و عجله‌ای ازبرای تصمیم‌گیری ندارم. مطمئناً با تحقیق تمام شرایط، بهترین تصمیم را ازبرای فصل پس خواهم گرفت.

مهاجم پیشین استقلال درون رابطه با انتخاب سرمربی تازه این تیم هم بیان کرد: این پروسه کمی طولانی شد و امیدوارم استقلال دیگر وقت را از دست ندهد. استقلال درون این چند سال همیشه درون شروع لیگ نتایج خوبی نگرفت، ولی امیدوارم این دفعه از همان ابتدای لیگ نتایج خوبی بگیرد و هوادارانش را خوشحال کند.

میداودی درون واکنش به جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و صحبت‌های جنجالی‌اش گفت: به‌هرحال این تصمیمی بود که مجیدی گرفت و من ازبرای وی درون تیم امید آرزوی موفقیت دارم. مجیدی می‌تواند درون این مسئولیت تازه توانایی‌های خود را نشان دهد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *