مهاجرانی: کلینزمن هم مربی برنامه هست، هم مربی نتیجه/ تاج درمورد وی صحبتی با من نکرده هست- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

حشمت مهاجرانی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص درون خصوص اینکه تاج گفته بود وی عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال هست و آیا درون خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی و گزینه‌ای چون یورگن کلینزمن صحبتی با وی شده هست یا نه، گفت: مدت وقت وقت زیادی هست که با آقای تاج تماسی نداشته‌ام و درون خصوص انتخاب کلینزمن هم مشورتی با من نکرده‌اند. من هم از رسانه‌ها شنیده‌ام که کلینزمن گزینه نهایی شده، ولی از طرفی این خبر را هم خوانده‌ام که آقای محمود اسلامیان درون فدراسیون فوتبال از این اتفاق اظهار بی‌خبری کرده هست.

وی افزود: کلینزمن انتخاب با کلاسی ازبرای تیم ملی هست و وی را یک مربی با شخصیت می‌دانم. ضمن اینکه همه فاکتورهای یک مربی بزرگ را دارد که چه درون زمانی که گیم کرده و چه درون وقت مربیگری، نتایج خوبی گرفته هست و کارنامه دارد. با این حال هر مربی که انتخاب می‌شود، باید شرایط لازم ازبرای کار کردن وی فراهم شود. من کاری به دستمزد وی ندارم، ولی به طور کلی باید امکانات را ازبرای کسب موفقیت فراهم کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درون جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین تصریح کرد: انتخاب کلینزمن می‌تواند انتخابی به جا و خوب باشد که درون قیاس با کی‌روش هم فاکتورهای خوبی به عنوان بازیکن و مربی به لحاظ نتیجه‌گیری داشته هست. بعضی رسانه‌ها همیشه اینطور می‌گفتند که مربی بعدی باید بزرگ‌تر از کی‌روش باشد، ولی باید بگویم درون دنیای فوتبال مربیان خوب زیاد هستند. ما دو نوع مربی داریم که مربیان برنامه و مربیان نتیجه هستند، ولی به اعتقاد من کلینزمن هم مربی برنامه و هم مربی نتیجه هست.

مهاجرانی درمورد انتخاب دستیاران ایرانی ازبرای سرمربی بعدی تیم ملی نیز گفت: هر مربی قطعاً دستیاران خودش را می‌آورد، ولی فدراسیون فوتبال باید مربی ایرانی هم درون اختیار سرمربی بعدی تیم ملی بگذارد. مربیان جوان و با تجربه زیادی داریم که می‌توانیم از هر دو آنها بهره ببریم، ولی درصورتیکه نیروی جوان را به کار بگیریم ازبرای آینده فوتبال‌مان بهتر هست.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *