مجیدی: مطمئن باشید کمیته ملی المپیک تمام قد پشت من خواهد بود/ دوست ندارم حواشی بیشتری ازبرای استقلال ایجاد شود- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درون حاشیه تمرین عصر امروز (شنبه) تیمش ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: زمانی که با من درون مورد تیم امید صحبت کردند، شاید باور نکنید بدون فکر کردن قبول کردم. مطمئنم با این جوانان این تیم موفق می‌شود و پس از سال‌ها به المپیک صعود می‌کند.

تجربه مربیگری ندارم ولی با مربیان بزرگی کار کرده‌ام
وی درون مورد اینکه بعضی معتقدند دارای سابقه مربیگری نیست، خاطر نشان کرد: درصورتیکه قصد بحث تجربه هست، حرف بی‌ربطی نیست و مربی احتیاج به کسب تجربه دارد. درست هست که درون بحث مربیگری تجربه زیادی ندارم، ولی درون دوران بازیگری و مربیگری با مربیان بزرگی کار کردم و شش ماه درون اسپانیول حضور داشتم.

از فتحی ازبرای انتخاب استراماچونی تشکر می‌کنم
مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به جدایی‌اش از این تیم گفت: استقلال خانه من و بخشی از زندگی و قلب من هست، ولی درون این شرایط مدیران تصمیم گرفتند مربی خارجی استخدام کنند. خوشحالم که مربی بزرگی به این تیم آمده هست و از فتحی ازبرای انتخاب این مربی تشکر می‌کنم. خودم به شخصه شاهد زحمات ایشان (مدیرعامل باشگاه استقلال) ازبرای استخدام مربی بزرگ خارجی بودم.

دوست داشتم با حضور درون تیم امید خودم را محک بزنم
سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درمورد عدم همکاری‌اش با استراماچونی بیان کرد: ایشان سه دستیار خواهد داشت. به همین خاطر زمانی پیشنهاد سرمربیگری تیم امید با من مطرح شد، روی این موضوع فکر کردم. سرمربیگری درون عرصه ملی تجربه جدیدی ازبرای من بود و دوست داشتم خودم را محک بزنم. اعتقاد دارم ازبرای به دست آوردن چیزهای بزرگ، باید تلاش کنیم و درون تیم امید این تلاش چند برابر خواهد بود. معتقدم چیزی نبوده هست که من بخواهم آن را به دست بیاورم و درون آن ناموفق باشم. مطمئن باشید تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا تیم امید پس از سال‌ها راهی المپیک شود.

اعتقاد داشتم تیم فعلی استقلال باید حفظ شود
مجیدی درون جواب به این سوال که وی ازبرای تیم استقلال لیستی از بازیکنان را مدنظر داشته هست یا خیر، گفت: اعتقاد داشتم تیم فعلی استقلال از ترکیب مناسبی برخوردار هست و باید این تیم حفظ شود. درون تیم استقلال بازیکنان خوب و بزرگ‌ترهایی حضور داشتند که باید قرارداد آنها تمدید می‌شد، ولی زمانی مشاهده کردم عوامل دیگری درون حال صحبت با بازیکنان تازه هستند، استعفا دادم تا خودشان تیم را ببندند.

به تمام بازیکنان خوب درون سطح رده سنی امید فرصت می‌دهم
وی درون مورد بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید، اظهار کرد: مطمئن باشید به تمام بازیکنان خوب درون سطح رده سنی امید فرصت خواهم داد و گیم تک تک آنها را مشاهده خواهم کرد. حتی با شروع مسابقات لیگ یک و دو به شهرستان‌ها خواهم رفت تا هیچ بازیکنی از چشم من دور نماند. بازیکنان فعلی کسانی هستند که قبلاً درون تیم امید تمرین کرده بودند و از سوی استیلی و کمیته فنی تیم امید مشاهده شده بودند. قرار هست این بازیکنان درون اردویی شش روزه درون تمرینات حضور داشته باشند، ولی مطمئن باشید تمام بازیکنان شایسته را تحت‌نظر خواهم داشت.

خیلی خوشحال می‌شدم درون خدمت شاهرودی و بختیاری‌زاده باشم
سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان راجع به قطع همکاری رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده با این تیم نیز گفت: خیلی خوشحال می‌شدم درون خدمت این دوستان باشم، ولی قبل از حضور من آنها با استیلی صحبت کرده بودند و دیگر تمایلی به همکاری با تیم امید نداشتند.

۲ مربی خارجی به کادر فنی تیم امید اضافه می‌شوند
مجیدی درمورد انتخاب دستیاران خود درون تیم امید هم اظهار داشت: یک مربی اسپانیایی که سابقه فعالیت درون آکادمی اسپانیول را داشته هست، به‌عنوان دستیار اول به کادر فنی اضافه می شود. همچنین یک مربی بدنساز خارجی که پیش از این سابقه همکاری با برونو متسو را داشته هست و درون حال حاضر نیز درون تیم اینترمیلان حضور دارد به ما ملحق می شود.

هر بازیکنی که شایستگی حضور درون تمرینات را داشت به اردو دعوت می‌شود
وی درون جواب به این سوال که بازیکنان گروه اول تیم امید درون اردوهای آینده نیز حضور خواهند داشت، گفت: همان‌طور که گفتم این بازیکنانی هستند که درون تمرینات گذشته حضور داشتند و به این مرحله از اردو دعوت شده‌اند، ولی باز هم تکرار می‌کنم که با شروع مسابقات لیگ‌های کشور تمام دیدارها و حتی مسابقات لیگ یک، لیگ دو و امیدهای کشور را از نزدیک می‌بینم و هر بازیکنی که شایستگی حضور درون تمرینات را داشت به اردو دعوت می شود.

دوست ندارم حواشی بیشتری ازبرای تیم استقلال ایجاد شود
سرمربی تیم فوتبال امید درون واکنش به منتشر شدن فایل صوتی مکالمه تلفنی‌اش با یکی از اعضای باشگاه استقلال تأکید کرد: اشکالی ندارد. اتفاقی هست که افتاده و قطعاً مردم بهترین قضاوت را خواهند داشت، ولی کار قشنگی نبود. درون حال حاضر مربی جدیدی به تیم استقلال اضافه شده هست و این تیم حواشی خود را دارد و من دیگر دوست ندارم حواشی بیشتری ازبرای تیم استقلال ایجاد شود. درون حال حاضر نیز هدایت تیم امید را بر عهده دارم، ولی بازهم هر کمکی از دست من برآید درون خدمت استقلال خواهم بود. دوست دارم درون این مقطع با توجه به کار سختی که درون پیش داریم تمام تمرکزم روی تیم امید باشد.

مطمئن باشید کمیته ملی المپیک تمام قد پشت من خواهد بود
مجیدی درون خصوص عدم هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال ازبرای انتخاب وی گفت: درون این خصوص مشکلی نمی‌بینم و این مسائل پیش از این نیز اتفاق افتاده هست، ولی با صالحی امیری (رئیس کمیته ملی المپیک) چندین دفعه صحبت کردم و ایشان حمایت کامل خود را از من عنوان کرد. مطمئن باشید کمیته ملی المپیک تمام قد پشت من خواهد بود. من درون جریان اتفاقاتی که افتاده نیستم، ولی طی چندین تماسی که با صالحی امیری داشتم ایشان از من خواست هدایت تیم امید را قبول کنم و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. صالحی امیری از مدیران باسواد و خوب ورزش ایران هست، که می‌تواند به تیم امید کمک کند.

فعلاً نمی‌توانیم برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم
وی درمورد دیدارهای دوستانه تیم امید نیز بیان کرد: درون این خصوص باید جلسه هماهنگی داشته باشیم، ولی درون حال حاضر با توجه به عدم عنوان برنامه مسابقات لیگ برتر نمی‌توان به طور کامل برنامه‌ریزی انجام داد. ما قصد انجام دیدارهای دوستانه را داریم و قرار هست حتی با تیم ملی یک ملاقات دوستانه داشته باشیم. تا زمانی که برنامه مسابقات لیگ برتر به صورت کامل عنوان نشود ما نمی‌توانیم برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.

تیم استقلال حفظ شود یکی از شانس‌های قهرمانی خواهد بود
سرمربی تیم فوتبال امید با اشاره به انتخاب استراماچونی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال نیز گفت: وی مربی خوبی هست که درون تیم‌های بزرگی کار کرده. از تمام هواداران استقلال درخواست می‌کنم از این مربی و تیم حمایت کنند. تیم فعلی استقلال یکی از بهترین تیم‌های استقلال درون سالیان گذشته هست و درون پنج گیم که افتخار هدایت این تیم را داشتم به خوب از پتانسیل تیم مطلع شدم. درصورتیکه تیم فعلی حفظ شود استقلال یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی خواهد بود.

بازیکنان دیگری نیز هستند که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند
مجیدی درمورد حضور بازیکنان دورگه درون تیم امید، خاطر نشان کرد: بازیکنان دیگری نیز هستند که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند. از همه‌ی دوستان و حتی رسانه‌ها درخواست می‌کنم درصورتیکه بازیکنی ایرانی درون خارج از کشور گیم می‌کند و شرایط سنی حضور درون تیم امید را دارد به ما معرفی کنند تا  آنها را نیز دعوت کنیم.

مطمئنم این تیمِ امید توانایی صعود به المپیک را دارد
وی درون آخر خاطر نشان کرد: مطمئن باشید با تمام توان ازبرای صعود تیم امید به المپیک تلاش خواهم کرد. درون زندگی من چیزی نبوده هست که بخواهم آن را به دست بیاورم و درون آن ناموفق بوده باشم. مطمئنم این تیم توانایی صعود به المپیک را دارد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *