لیگ برتر فوتبال| تب لیگ درون تبریز بالا می‌رود/ دایی میهمان شهر نخستین‌ها- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص، لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از امروز (پنجشنبه) با برگزاری دو مسابقه وارد هفته بیست‌و‌دوم می شود. هفته‌ای که درون همان روز نخست دو تیم مدعی تراکتورسازی و پدیده شهرخودرو به مصاف هم خواهند رفت و نفت مسجد سلیمان و سایپا هم دیگر گیم امروز را برگزار خواهند کرد.

* تراکتورسازی تبریزپدیده شهر خودرو

بازگشت یحیی به تبریز و تلاش تراکتورسازان ازبرای آخر طلسمِ گربه سیاه. دو تیم رده چهارم و پنجمی تراکتورسازی و پدیده درون حالی درون هفته بیست‌و‌دوم به مصاف یکدیگر می‌مسیر که هر دو تیم رکوردهای جالبی درون دیدارهای گذشته داشته‌اند. سرخ‌پوشان تبریزی درون نیم‌فصل دوم و از وقت حضور لیکنز درون این تیم،‌ درون تمام مسابقات خانگی خود به پیروزی رسیده‌اند و از سمت مقابل هم پدیده‌ای‌ها، تاکنون درون تاریخ لیگ برتر درون هیچیک از مسابقات خود درون ورزشگاه یادگار امام (ره) مقابل تراکتورسازی شکست نخورده‌اند و درون پنج جدال خود درون این ورزشگاه، مشهدی‌ها به چهار پیروزی و یک تساوی رسیده‌اند.

تیم‌های ۳۹ و ۴۰ امتیازی جدول که درون تعقیب سرخابی‌های پایتخت هستند ازبرای جا نماندن از جمع مدعیان باید دست پُر از زمین خارج شوند و شاید نتیجه تساوی به درد هیچ یک از دو تیم نخورد. نکته دیگری که حساسیت‌های این مسابقه را بیش از پیش می‌کند، بازگشت یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق تراکتورسازی به شهر تبریز هست که درون این گیم روی نمیکت تیم مقابل خواهد نشست.

* نفت مسجد سلیمانسایپا

شاگردان علیرضا مرزبان پس از شکست هفته گذشته مقابل استقلال، درون هفته بیست‌و‌دوم به مصاف سایپایی خواهند رفت که درون ملاقات هفته قبل موفق شد با یک گل از سد فولاد خوزستان بگذرد. مسجد سلیمانی‌ها رده چهاردهمی که به شدت خطر سقوط به قعر جدول را احساس می‌کنند درون حالی به مصاف تیم علی دایی خواهند رفت که سایپایی‌ها هم به لحاظ مالی و وضعیت تمرینی شرایط نسبتاً مشابه با تیم حریف دارد.

سایپایی‌ها که درون سه هفته گذشته پنج امتیاز به دست آورده‌اند، درون صورت برتری درون این ملاقات می‌توانند خود را تا رده ششم جدول بالا بکشند و وضعیت بهتری درون جدول رده‌بندی پیدا کنند ولی از سوی مقابل نفتی‌ها درون صورت شکست درون این گیم وضعیت خطرناکی درون جدول پیدا خواهند کرد.

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر هست:

پنجشنبه ۲۳ اسفندماه
*
تراکتورسازی تبریز – پدیده شهرخودرو، ساعت ۱۶
* نفت مسجد سلیمان – سایپا، ساعت ۱۶

جمعه ۲۴ اسفندماه
* پارس جنوبی جم – ماشین‌سازی تبریز، ۱۷:۴۵
* فولاد خوزستان – سپاهان اصفهان، ۱۷:۵۰

شنبه ۲۵ اسفندماه
* سپیدرود رشت – پرسپولیس، ۱۶:۳۰
* استقلال – نساجی مازندران، ۱۹

یکشنبه ۲۶ اسفندماه
* ذوب‌آهن اصفهان -استقلال خوزستان، ساعت ۱۶:۳۰
* پیکان – صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۶:۳۰

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *