قربانی: اتفاقات گذشته استقلال، نشانگر ضعف مدیریت هست/ جواب آدم ۵۰۰ کیلویی و بیکار را نمی‌دهم- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

پیروز قربانی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص، درمورد مشکلات، حاشیه‌های گذشته و اختلاف نظرها درون باشگاه استقلال که این روزها گریبان آبی‌پوشان را گرفته هست، اظهار داشت: این مسائل ناشی از ضعف مدیریت هست و چیز دیگری نمی‌توان گفت. مدیران استقلال کلاه‌شان را با این اتفاقات بالاتر بگذارند.

زمانی مدیران ما تخصصی نباشند، این اتفاقات می‌افتد
وی افزود: بالاتر از مدیران استقلال باید کسانی پاسخگو باشند که این افراد را انتخاب کرده‌اند. کاری به استقلال ندارم، ولی اتفاقاتی که درون فوتبال ایران می‌افتد، فریاد می‌زند که مشکل مدیریتی داریم. زمانی مدیران ما تخصصی نباشند، این اتفاقات رخ می‌دهد. همه مدیران ما یا سیاسی بوده‌ یا جایی نداشته‌اند و آنها را به زور وارد ورزش کرده‌اند. درصورتیکه من را به عنوان رئیس یک بیمارستان انتخاب کنند، درون یک روز آمار مرگ و میر را با حضورم بالا می‌برم! مدیریت درون فوتبال ایران نیز به این شکل هست. ما درون همه زمینه‌ها مشکل داریم و پس می‌گوییم به چه دلیل اینگونه شده هست.

از رشته شیمی یا شهرداری وارد فوتبال شده‌اند
«کار غلط، غلط هست و باید اشتباهات‌مان را بپذیریم». بازیکن پیشین تیم استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: یک نفر رشته‌اش شیمی هست و درون فوتبال حضور دارد یا از شهرداری به فوتبال آمده هست. فوتبالی‌ها یا درون حال خرید و فروش ماشین بوده یا بساز و بفروش هستند و یا بازیگر می‌شوند! کسی با تماشای فوتبال کارشناس نمی‌شود. هر کسی تخصص خودش را دارد. همه کشتی دوست دارند، ولی من نباید درون مورد کشتی یا محمد بنا نظر بدهم. من باید کشتی را ببینیم و لذت ببرم. کسی باید انتقاد کند که متخصص باشد. درون فوتبال ما، همه منتقد هستند؛ به چه دلیل؟ چون سمت فکر کرده با تماشای فوتبال همه چیز را می‌فهمد.

انتقادها برایم اهمیتی ندارند
قربانی درون واکنش به انتقادهای صورت گرفته از وی مبنی بر اینکه پیش از اینکه استراماچونی دستیار ایرانی نمی‌خواست از وی تعریف می‌کرد، ولی این روزها منتقد سرمربی ایتالیایی استقلال شده هست، به کودک خاص گفت: اصلا انتقادها ازبرای من با اهمیت نیست. کسانی انتقاد می‌کنند که درون صفحات مجازی بیکار هستند. کامنت‌هایی که ازبرای بازیگران، ورزشکاران و سایر افراد گذاشته می‌شود، هویت افراد را معلوم می‌کند. من هیچ انتقاد فنی از استراماچونی نکردم و گفتم باید یک دستیار ایرانی کنار وی قرار می‌گرفت. این ضعف مدیریت بوده یا غیرحرفه‌ای بودن استراماچونی، بعدها معلوم می‌شود.

از من استقلالی‌تر وجود ندارد
وی تأکید کرد: بعضی افراد درون فضای مجازی کامنت می‌گذارد و اینها آدم‌های شجاعی نیستند. با آبروی من درون استقلال گیم شد و ناراحت هستم. تلاش می‌کنم ناراحتی‌ام را درون نظراتم تأثیر ندهم. قرار نیست جواب آدمی را بدهم که با ۵۰۰ کیلو وزن با موبایلش درون حال انتقاد کردن درون فضای مجازی هست. بهتر هست ازبرای این افراد دعا کنیم تا شفا پیدا کنند. من دیگر سمت باشگاه استقلال نمی‌روم، مگر اینکه ازبرای سرمربیگری باشد و با لیاقت خودم بیایم. بعضی افراد کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند، درون صورتی که از من و امثال من استقلالی‌تر وجود ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *