قاسمی‌نژاد: درون آستانه جدایی از پدیده بودم/ رحمتی می‌تواند به پدیده کمک کند- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

امین قاسمی‌نژاد درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص با اشاره به تمدید قراردادش با باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: من ازبرای فصل تازه چند پیشنهاد خیلی خوب داشتم و حتی با یکی از تیم‌های پرافتخار و مطرح لیگ برتر به توافق رسیده بودم. ما حتی پای میز مذاکره هم نشسته بودیم، ولی من سه ساعت فرصت خواستم و همین سه ساعت سبب شد تا درون پدیده بمانم. واقعاً درون آستانه جدایی از پدیده بودم، ولی با خانواده و تعدادی از دوستانم مشورت کردم و درون آخر تصمیم به ماندن گرفتم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو درون ادامه افزود: زمانی قراردادم را با پدیده تمدید کرده‌ام، دلیلش این هست که جدایی از این تیم برایم اصلاً آسان نبود. من دوست داشتم باز هم با آقا یحیی کار کنم و امسال هم درون کنار مردم خوب مشهد باشم. خوشحالم که درون آخر این تصمیم را گرفتم، این درون حالی هست که از لحاظ مالی پیشنهادی بهتری داشتم. امیدوارم که درون فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی درون واکنش به اینکه گفته می‌شود سیدمهدی رحمتی با تیم پدیده شهر خودرو به توافق رسیده هست، تصریح کرد: من هم این خبر را شنیده‌ام. خوشبختانه باشگاه درون تلاش هست تا تیم خوبی را ازبرای فصل پس ببندد. رحمتی هم بازیکن بزرگ و باتجربه‌ای هست و قطعاً می‌تواند به پدیده کمک کند. کار ما نسبت به سال گذشته دشوار‌تر هست، ولی امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *