فوتبال جهان| ریوالدو: گواردیولا دلتنگ وطنش شده و ممکن هست به اسپانیا برگردد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، ریوالدو می‌گوید احتمال اینکه پپ گواردیولا تابستان امسال به دوران سه ساله حضورش درون منچسترسیتی آخر دهد و ازبرای کسب تجارب تازه به تیمی دیگر برود وجود دارد. وی حتی احتمال بازگشت گواردیولا به اسپانیا را هم رد نمی‌کند.

ریوالدو گفت: من اطمینان دارم که گواردیولا درون آینده فرصت‌های جدیدی خواهد داشت. وی درون پی پروژه‌های تازه خواهد رفت. من حتی احتمال اینکه وی تابستان همین امسال برود را هم رد نمی‌کنم. واقعیت این هست که به نظر می‌رسد وی از کارش درون منچسترسیتی راضی هست ولی شاید یک پیشنهاد خوب از اسپانیا بتواند نظر وی را جلب کند.

ریوالدو افزود: من این چیزها را با توجه به این موضوع که پپ دور بودن از خانواده و دوستانش را دوست ندارد می‌گویم. وی دلتنگ آنها شده هست. پپ از حضور درون کنار آنها واقعاً لذت می‌برد و من فکر می‌کنم که این یکی از فاکتورهایی باشد که بتواند آینده وی را انتخاب کند. این مسئله می‌تواند منجر به خروج وی از منچسترسیتی شود.

 

مهاجم سابق بارسلونا که درون مقطعی از دوران بازیگری‌اش هم‌تیمی گواردیولا بود تأکید کرد: من کنجکاوم بدانم که پپ چه تصمیمی می‌گیرد. زمانی که با هم درون یک رختکن بودیم، پپ می‌گفت که تصمیمش را ازبرای مربیگری گرفته و می‌خواهد مربی شود. وی ولی هرگز تصور نمی‌کرد که چنین مربی فوق‌العاده‌ای شود و اینقدر درون کارش موفق باشد و افتخار کسب کند. من واقعاً ازبرای وی خوشحالم چون ازبرای کارهایی که انجام می‌دهد اشتیاق فراوانی دارد و رابطه‌اش با بازیکنانش بسیار خوب هست. وی حیرت‌آور هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *