فوتبال جهان| دشان هم گزینه جانشینی آلگری شد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، نام دیدیه دشان نیز به عنوان کاندیدایی تازه به فهرست گزینه‌های جانشینی ماسیمیلیانو آلگری درون کادر فنی یوونتوس اضافه شد.

با توجه به ناکامی آلگری ازبرای کسب قهرمانی اروپا و کوپا ایتالیا، با وجود پنجمین قهرمانی متوالی وی با یوونتوس درون سری A، خبرهایی مبنی بر برکناری‌اش درون آخر فصل شنیده می‌شود تا کنون از سرمربیانی مانند پپ گواردیولا، مائوریسیو پوچتینو و جان پیرو گاسپرینی به عنوان گزینه‌های جانشینی وی نام برده شده هست.

اکنون نشریه توتواسپورت ایتالیا نوشته هست که دیدیه دشان هم به این فهرست اضافه شده به چه دلیل که وی دوست دارد کاری که سال ۲۰۰۷ درون یوونتوس نیمه تمام گذاشت را کامل کند.

دشان ۵۰ ساله سال ۲۰۰۷ یوونتوس را پس از سقوطش به سری B به خاطر ماجرای کالچوپولی به دسته اول فوتبال ایتالیا برگرداند ولی درون نتیجه بروز بعضی اختلافات میان وی و هیئت مدیره باشگاه، استعفا کرد. وی گزینه‌ای هست که استخدامش به بودجه بیانکونری می‌خورد و مورد تأیید مسئولان این باشگاه نیز هست.

دشان که درون دوران بازیگری‌اش درون فاصله سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۹ ازبرای یوونتوس ۱۷۳ گیم انجام داد، با این تیم سه دفعه قهرمان ایتالیا و یک دفعه هم فاتح لیگ قهرمانان شد. وی به عنوان سرمربی هم با تیم‌های موناکو و مارسی قهرمان لوشامپیونه شده و سال گذشته نیز توانست با تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

منتشر شدن این خبر درون حالی هست که قرار هست فردا (چهارشنبه) جلسه‌ای میان آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس و آلگری ازبرای صحبت درمورد آینده این مربی ایتالیایی برگزار شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *