فوتبال جهان| اینتر به لیگ قهرمانان رسید/ آتالانتا، میلان را جا گذاشت و اروپایی شد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ رقابت‌های سری A ایتالیا با صعود تیم‌های اینتر و آتالانتا به فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و حضور میلان و رم درون لیگ اروپا به آخر رسید.

درون با اهمیت‌ترین رقابت، اینتر به سختی درون خانه ۲ – یک امپولی را برد و مسافر لیگ قهرمانان اروپا شد. پس از اینکه بالده کیتا تازه‌وارد درون دقیقه ۵۱ اینتر را پیش انداخت، ایکاردی ضربه پنالتی میزبان را از دست داد و درون ادامه، ترائوره درون دقیقه ۷۶ گیم را به تساوی کشاند ولی شلیک ناینگولان درون دقیقه ۸۰، برتری و صعود اینتر به لیگ قهرمانان را رقم زد. با این نتیجه، امپولی ۳۸ امتیازی به عنوان تیم رده هجدهم به سری B سقوط کرد…ضمن اینکه کیتا پس از مردود عنوان شدن گل‌ ثانیه‌های تلف شده اینتر از گیم اخراج شد.

 میلان با وجود برتری ۳ – ۲ درون خانه اسپال به نتیجه‌ای بهتر از حضور درون فصل آینده لیگ اروپا دست نیافت. چالهان‌اوغلو درون دقیقه ۱۸ و کسیه درون دقیقه ۲۳ میلان را پیش انداختند و پس از اینکه ویکاری درون دقیقه ۲۸ و فاراس درون دقیقه ۵۳ گیم را به تساوی کشاند، پنالتی چالهان‌اوغلو درون دقیقه ۶۶ برتری میلان را رقم زد.

 آتالانتا با برتری ۳ – یک خانگی مقابل ساسولوی ۱۰ نفره ازبرای نخستین دفعه درون تاریخش به لیگ قهرمانان اروپا مسیر یافت. براردی درون دقیقه ۱۹ ساسولو را پیش انداخت ولی ۳ گل زاپاتا درون دقیقه ۳۵، گالوز درون دقیقه ۵۳ و پاسالیچ درون دقیقه ۶۵ برتری آتالانتا درون شب اخراج براردی از ساسولو درون دقیقه ۵۰ را رقم زد.

 درون سایر گیم‌ها، اودینزه ۲ – یک کالیاری را برد، رم ۲ – یک از سد پارما گذشت و به لیگ اروپا مسیر یافت و فیورنتینا و جنوا به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 به این ترتیب،پس از یوونتوس و ناپولی، آتالانتا و اینتر ۶۹ امتیازی راهی لیگ قهرمانان اروپا شدند و میلان و رم همراه لاتزیو (قهرمان جام حذفی) به لیگ اروپا رسیدند. درون پایین جدول هم امپولی همراه فروزینونه و کیه‌وو سقوط کردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *