فوتبال جهان| اسپالتی: مدیران اینتر باید ایکاردی را به فرم قبلی برگردانند- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، لوچانو اسپالتی می‌گوید افت محسوسی که مائورو ایکاردی درون چند هفته گذشته داشته هست، نتیجه رویکردی هست که مسئولان باشگاه اینتر درون فرآیند مذاکره با وی درون پیش گرفته‌اند. کاپیتان و مهاجم آرژانتینی نراتزوی درون ادامه روزهای کم فروغش، شب گذشته (شنبه) درون پیروزی یک بر صفر تیمش درون خانه پارما هم محو بود و درون آخر جای خود را به لائوتارو مارتینس داد، کسی که تنها گل گیم را به ثمر رساند.

اسپالتی افت ایکاردی را به عدم تمرکز وی به خاطر موضوع تمدید قراردادش ربط داد و به شبکه DAZN‌ گفت: کاملاً معلوم هست که عملکرد مائورو تحت تأثیر شرایطی قرار دارد که درون چند وقت گذشته ازبرای وی به وجود آمده هست. وی باید خودش را از قید و بند حرف و حدیث‌هایی که درمورد‌اش وجود دارد رها کند. مدیران باشگاه قبول کردند که با وی درمورد قراردادش صحبت کنند پس الان هم خود آنها باید بیایند و این وضعیت را درست کنند.

مذاکرات اینتر با ایکاردی و همسرش که مدیر برنامه‌های وی نیز هست، چند هفته به طول انجامیده و درون این مدت وقت اخبار ضد و نقیضی درمورد توافق طرفین ازبرای تمدید این قرارداد شنیده شده هست هرچند که هم اکنون چنین اتفاقی رخ نداده هست.

گفته می‌شود که ایکاردی و مدیربرنامه‌هایش خواهان افزایش حقوق وی به ۱۰ میلیون یورو هستند و این درون حالیست که اینتر حاضر نیست حقوق کاپیتانش را به بیش از ۷ میلیون یورو افزایش دهد.

ایکاردی با اینتر قراردادی دارد که به موجب آن تنها ازبرای یک گیم زمانی ۱۵ روزه درون ماه جولای به وی اجازه می‌دهد با پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو به عنوان غرامت فسخ به تیمی غیرایتالیایی ملحق شود. درون حال حاضر از رئال مادرید به عنوان اصلی‌ترین مشتری ایکاردی یاد می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *