فوتبال جهان| ابراز تمایل فنرباغچه به خرید خدیرا/ یوونتوس بازیکن جدیدش را به جنوا پس می‌دهد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص و به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، باشگاه فنرباغچه ترکیه شدیداً درون تلاش هست تا سامی خدیرا، هافبک آلمانی تیم فوتبال یوونتوس را به خدمت بگیرد.

با توجه به عملکرد نه چندان دلچسب و مصدومیت‌های پی‌درون‌پی خدیرا درون یوونتوس و همین‌طور ورود هافبک‌های جدیدی مانند آدرین رابیو و آرون رمزی انتظار می‌رود که این بازیکن ۳۲ ساله تابستان امسال تورین را ترک کند.

وی درون ۸۷ گیم‌اش ازبرای بانوی پیر ۲۱ گل زده هست و درون هر یک از ۴ فصل حضورش درون این تیم قهرمان سری A شده هست. 

فنرباغچه که فصل گذشته ازبرای فرار از سقوط به دسته پایین‌تر می‌جنگید، الان تلاش درون تقویت ترکیبش دارد، ضمن اینکه این تیم می‌خواهد از الان ازبرای الیف الماس که به احتمال زیاد راهی ناپولی می شود، یک جانشین پیدا کند.

خبر دیگری که اسکای اسپورت ایتالیا درمورد  یوونتوس منتشر کرده این هست که بیانکونری قصد دارد مدافع جدیدش کریستین رومرو که به تازگی از جنوا خریداری کرده را را به عنوان بازیکن قرضی به این تیم پس دهد تا درون این تیم به سیر پیشرفت خود ادامه دهد.

یوونتوس ازبرای خرید مدافع ۲۱ ساله جنوا به این تیم رقمی مابین ۱۵ تا ۲۰ میلیون یورو می‌پردازد ولی وی فصل آینده درون تیم فصل گذشته‌اش باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *