فتحی: استراماچونی تمام بازیکنان استقلال را می‌شناسد/ قرارداد وی و دستیارانش نصف ۱…۶ میلیون یورو هم نیست- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص و به نقل از سایت باشگاه اسقلال, امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درون خصوص آخرین شرایط این باشگاه و حضور سرمربی تازه، گفت‌و‌گویی انجام داده که درون ادامه می‌خوانید:

* آقای فتحی، گفت‌و‌گو را با انتخاب سرمربی تازه پس از مذاکراتی چند هفته‌ای، شروع کنیم.
بله، ما چند هفته با آقای استراماچونی درون حال مذاکره بودیم. دلیلش هم این بود که آخر دقت را به کار بردیم تا بهترین قرارداد بسته شود. با توجه به تجربیات قبلی، روی همه بندهای قرارداد صحبت و مطالعه کردیم و بهترین شرایط را درون نظر گرفتیم.

* گویا ایشان از بازیکنان و شرایط تیم هم اطلاعات کامل و خوبی دارند؟
همین طور هست. از همان وقت که مذاکرات اولیه شروع شد، این مربی شروع به تحقیق و جمع آوری اطلاعات درون مورد تیم و بازیکنان کرد. جالب هست که درون ملاقات قبلی درون ترکیه ازبرای مذاکره، ایشان همه بازیکنان را به اسم و پُست گیم می‌شناخت و از نحوه عملکردشان اطلاع داشت. این فاکتور خیلی خوبی هست و نشان می‌دهد ایشان به کارش اهمیت بالایی می‌دهد و با شناخت خوب از تیم به تهران می‌آید.

* سرمربی تازه چه زمانی به ایران می آید؟
آقای استراماچونی به زودی و تا چند روز آینده وارد تهران می‌شود و کار خود را شروع می‌کند.

* پس از حضور دستیاران این مربی و بازدید از امکانات باشگاه، تصویر‌العمل‌شان چه بود؟
 بسیار خوب و‌ مثبت. پس از دیدن محل تمرین و ورزشگاه آزادی و سایر امکانات، جواب نهایی خود را عنوان کردند که این نشان دهنده رضایت آنهاست.

* درون مورد رقم قرارداد این سرمربی هم شایعات متفاوتی مطرح شد که شروع آن هم از بعضی رسانه‌های ایتالیایی بود و درون رسانه‌های ایران هم بازتاب داشت.
 این‌ها همان‌طور که گفتید، شایعات هست و به هیچ وجه صحت ندارد. رقم قرارداد یک مسئله محرمانه هست میان مربی یا بازیکن با باشگاه.

* از رقمی مثل ۱…۶ میلیون یورو درون سال هم صحبت شد.
اصلا این طور نیست. رقم قرارداد استراماچونی و دستیاران ایشان روی هم درون سال، از نصف این رقم هم کمتر هست.

* از فعالیت‌های نقل و انتقالاتی هم صحبت کنید.
بارها عنوان کردیم سیاست باشگاه این هست که تا پیش از قطعی شدن، چیزی را عنوان نمی‌کند. درون نیم فصل گذشته هم تحت فشار بودیم ولی تلاش کردیم درون آرامش کارمان را انجام دهیم که فکر می‌کنم درون آخر هم هواداران از بازیکنان جذب شده و عملکرد آنها راضی بودند. الان هم شرایط همین هست. از هواداران عزیز و رسانه‌های محترم تقاضا دارم مسئولان باشگاه را تحت فشار نگذارند و اجازه دهند باشگاه به دور از هیاهو و درون فضای آرام، بازیکنان مد نظرش را جذب کند.

* به این معنی باشگاه درون فصل نقل و انتقالات رضایت هواداران را برآورده می‌کند؟
قطعاً همه تلاش و تلاش ما همین هست. الان و با معرفی شدن سرمربی، روی نقل و انتقالات تمرکز می‌کنیم. شایسته‌ترین‌ها را به استقلال می‌آوریم ولی بازهم تکرار می‌کنم، سیاست باشگاه این هست و از همکارانم نیز خواسته‌ام که تا قبل از قطعی شدن، موضوعی را عنوان نکنند. هر وقت هم که حضور بازیکنی قطعی شد، از طریق سایت باشگاه اطلاع رسانی می‌شود. مذاکرات خود را شروع کرده‌ایم و نگرانی از این بابت وجود ندارد. درون مورد بازیکنان ملی پوش هم همین طور هست. با تعدادی از آنها از قبل صحبت کرده بودیم و الان هم که تیم ملی از کره بازگشته، مذاکرات‌مان را با نفرات ملی پوش انجام می‌دهیم.

* درون مورد امکانات تمرینی ازبرای فصل آینده هم صحبت کنید.
دستیاران آقای استراماچونی از ورزشگاه تهرانسر بازدید کردند و شرایط آنجا را تایید کردند. ضمن این که ما از مدت وقت‌ها قبل روی زمین چمن ورزشگاه انقلاب کار می‌کنیم و به شرایط مطلوبی رسیده هست. رختکن و امکاناتی مثل سرویس بهداشتی، دوش، اتاق مربیان و اتاق پزشکی و … آماده شده هست. از این بابت نگرانى نداریم.

* تمرینات از چه زمانی شروع می‌شود؟
به زودی و پس از حضور سرمربی تمرینات‌مان را درون تهران شروع می‌کنیم و پس هم تیم راهی اردوی تدارکاتی می‌شود.

* صحبت خاصی باقی مانده؟
با هواداران عزیز که مالکان واقعی باشگاه هستند، چند کلمه‌ای صحبت دارم. از آنها می‌خواهم به خدمتگذاران خود فرصت بدهند و اجازه دهند با آرامش و به دور از هیاهو و جنجال تیم را ازبرای فصل آینده آماده کنیم. نخستین گام، حضور یک مربی جوان و با انگیزه و با دانش اروپایی بود که انجام شد. نقل و انتقالات را هم جلو می‌بریم تا بهترین تیم مهیای لیگ شود. باور کردن و پذیرفتن شایعات، کمکی به استقلال نمی‌کند. همه ما و هواداران عزیز یک هدف داریم و آن هم سربلندی و افتخار استقلال عزیز هست و ازبرای این هدف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *