سرپرستان و مدیران فنی تازه تیم‌های پایه استقلال انتخاب شدند- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، اصغر حاجیلو درمورد آخرین شرایط این آکادمی باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: جلسه‌ای با سرمربیان، سرپرست‌ها و همه اعضای کادر درون همه رده‌ها داشتیم. لازم بود با آنها شفاف صحبت کنم و از همه آنها تشکر کردم که حتی از جیب شخصی خود کمک کردند. به آنها گفتم درصورتیکه من شهردار یک ناحیه باشم، شما که کارمند شهرداری هستید، نمی‌خندید؟ من به اینجا آمدم تا آنهایی که اهلیت خود را اثبات کرده‌اند و خانه‌نشین شده‌اند، به کار برگردند.

وی درون ادامه تصریح کرد: از همه این عزیزان تشکر کردم و آنها نیز پذیرفتند که صحبت‌های من منطقی هست. آنها به من لطف کردند و حرف‌های من را پذیرفتند. رضا خلیل‌پور، احمد حیدرخان و جلال بیات‌پور به عنوان سرپرستان تازه و مدیران فنی تیم‌های خود انتخاب شدند. دو نفر دیگر نیز به این لیست اضافه می‌شوند و همچنین عبدالعلی چنگیز نیز به ما اضافه می شود. پیروز قربانی نیز قرار بود به ما اضافه شود، ولی شب گذشته عذرخواهی کرد. پرویز برومند، منصور رشیدی و نادر شعایی نیز سه دروازه‌بانی هستند که درون کنار ما حضور دارند.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال با اشاره به اهمیت تربیت بازیکنان درون رده‌های پایه، درون تشریح اولویت‌های خود عنوان کرد: درون رده پایه، اخلاق و تربیت بازیکنان با اهمیت‌تر از نتیجه گرفتن هست. فتحی نیز به من گفت که ما باید بد‌بینی‌ها را به آکادمی تغییر دهیم و شروع کار ما درون نونهالان هست. ما درون پی قهرمانی نیستیم و درون پی خروجی مثبت ازبرای استقلال هستیم. درون پی جام نیستیم. چون جام خیلی به درد ما نمی خورد و می‌خواهیم ازبرای آینده استقلال کار انجام دهیم. به فتحی قول دادم که نگاه مردم را تغییر دهم و وی نیز به من قول داد امسال از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم تا پیشانی و ویترین باشگاه استقلال باشیم.

حاجیلو درمورد امکانات دشوار‌افزاری باشگاه استقلال اظهار داشت: ورزشگاه امام رضا (ع) یک مجموعه مناسب از نظر دشوار‌افزاری هست و ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خروجی را داشته باشیم. نمی‌خواهیم خانواده‌ها به ما کمک کنند و باشگاه باید این کار را انجام دهد که فتحی قول‌های لازم را داده هست.

حاجیلو درون قسمت بعدی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: با حضور بزرگان دروازه‌بانی، درون پی آکادمی حرفه‌ای دروازه‌بانی هستیم و می‌خواهیم درون استان‌ها استعدادیابی کنیم. هفت سال قبل امید نورافکن ۱۵ ساله بود، رضاوند و محسن کریمی و رضا آذری را نیز درون سن کم داشتیم و آنها خروجی ما هستند که اکنون درون تیم‌های ما حضور دارند. استقلال همیشه تیمی بازیکن‌ساز بوده هست. این موضوع از قدیم و دهه‌ها قبل وجود دارد. استقلال درون قدیم نیز بازیکن‌ساز بود و از سایر تیم‌های تهرانی بازیکن نمی‌گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *