رضایت دنیزلی از عملکرد تراکتورسازان درون ترکیه- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، مصطفی دنیزلی درون گفت‌وگو با رابطه ها عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز، درون خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های ما بر اساس شروع لیگ درون تاریخ ۱۰ مرداد بود و فردا (سه شنبه) اردوی ۱۴ روزه خود را درون کمپ مجهز ارضروم به آخر می‌رسانیم.

وی افزود: امسال نخستین تیمی هستیم که تمرینات پیش فصل خود را شروع کرده‌ایم و درون این مدت وقت توانستیم برنامه‌های پرفشاری را پشت سر بگذاریم.

دنیزلی ادامه داد: درون اردوی ارضروم، دو گیم تدارکاتی انجام دادیم که نمایش نسبتاً خوبی داشتیم. ازبرای استراحت بازیکنان هم سه روز مرخصی می‌دهم تا از روز شنبه درون زمین چمن اختصاصی خود تمرینات‌مان را پیگیری کنیم.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به ادامه تلاش این باشگاه ازبرای جذب بازیکنان تازه گفت: همچنان درون حال مذاکره با بازیکنان مورد نظرمان هستیم و بازیکنان خارجی تازه درون تبریز به ما ملحق خواهند شد که درون بدترین شرایط تا شروع لیگ به ما می‌پیوندند.

وی تاکید کرد: از تمرینات بازیکنان درون این اردو راضی هستم و از بازیکنان تست لاکتات که تست بسیار پرفشاری هست، خواهیم گرفت تا قبل از شروع فصل، وضعیت جسمانی تمام بازیکنان را بسنجیم. پس از این تست، برنامه‌های تمرینی‌مان می‌تواند متفاوت باشد و از طرفداران می‌خواهیم که آسوده‌خاطر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *