دروازه‌بان سرخپوشان پاکدشت: ازبرای ما چیزی تمام نشده هست/ می‌توانیم لیگ برتری شویم- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

علی محسن‌زاده درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص با اشاره به آخرین وضعیت سرخپوشان پاکدشت گفت: پس از گیم با فجرسپاسی تمرینات را به صورت منظم دنبال می‌کنیم تا آماده گیم با گل ریحان شویم. شکست ما درون گیم قبلی غیرمنتظره بود و این باخت جای توجیه ندارد. ما بد گیم کردیم و الان این بازیکنان هستند که باید باخت قبلی را جبران کنند. گیم با گل ریحان بسیار با اهمیت هست و می‌تواند نقش مهمی درون صعود ما داشته باشد، به همین دلیل باید سه امتیاز را بگیریم.

وی درون جواب به این سوال که آیا قبول دارد تغییرات زیاد درون کادر فنی به سرخپوشان ضربه زد، تصریح کرد: ما درون نیم‌فصل اول قهرمان شدیم، ولی همان‌طور که اشاره کردید چند دفعه کادر فنی تغییر کرد. به‌هرحال دیگر نباید به گذشته فکر کرد و الان تنها سه گیم پایانی ازبرای ما با اهمیت هست. گیم با گل ریحان، آلومینیوم اراک و شهرداری بوشهر انتخاب‌کننده هست و ما باید بیشترین امتیاز را بگیریم. این هفته درصورتیکه ببریم و ملوان هم درون بوشهر شاهین را متوقف کند، شرایط ما بهتر می شود. ازبرای ما چیزی تمام نشده هست و درصورتیکه تلاش کنیم می‌توانیم لیگ برتری شویم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت درون واکنش به اینکه گفته می‌شود با دو پیشنهاد لیگ برتری مواجه شده هست، اظهار داشت: تمام تمرکز من روی سه گیم پایانی هست و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. زمانی فصل تمام شد، این فرصت را دارم که درون مورد آینده فکر کنم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *