خسرو قمری حرفش را پس گرفت/ جمعه، اعزام تیم ملی دوچرخه‌سواری به مسابقات قهرمانی آسیا- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، خسرو قمری با اشاره به شرایط اقتصادی که ازبرای همه فدراسیون‌ها وجود دارد، گفت: با توجه به اینکه ابتدای سال ۹۸ به‌واسطه اینکه تخصیص‌های منبع ها اعتباری به دستگاه‌ها ابلاغ نشده هست، مشکلاتی ازبرای اعزام داشتیم. ولی خوشبختانه همه به ما درون رفع مشکلات ارزی و بلیت کمک کردند و روز جمعه تیم ازبرای مسابقات قهرمانی آسیا به ازبکستان اعزام می‌شود.

وی همچنین مطالب منتشرشده درون فضای مجازی درون خصوص این فدراسیون و‌ کمیته ملی المپیک را ناشی از کم‌تجربگی مجموع رابطه ها عمومی فدراسیون عنوان کرد.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری سال ۹۷ را با وجود کمبودها بهترین سال از لحاظ نظم و انضباط منبع ها  مالی ازبرای فدراسیون دوچرخه‌سواری دانست و افزود: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک درون وقت‌های مختلف منبع ها لازم را تخصیص دادند و ما توانستیم سال ۹۷ را با تمام مشکلات به‌خوبی به آخر برسانیم.

قمری تأکید کرد: با تمام مشکلات اقتصادی و نوسانات ارزی، درون سال گذشته آخر همکاری از سوی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان نسبت به این ورزش صورت گرفته که ما قدردان آنها هستیم.

وی همچنین درون خصوص جواب کمیته ملی المپیک نیز گفت: شاید این شائبه ازبرای مسئولان کمیته ملی المپیک پیش آمده باشد که ما قدردان حمایت‌های مالی آنها نیستیم و من عنوان می‌کنم درون سال ۹۷ بیشترین توجه از سوی کمیته به فدراسیون ما شده هست.

به گفته خبرگزاری کودک خاص، قمری درون حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده که روز گذشته به انتقاد از کمیته ملی المپیک پرداخته بود.

 

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *