خرم‌الحسینی: با حضور مجیدی انگیزه بازیکنان بالا رفته هست/ روستایی: تلاش می‌کنیم نظر ویلموتس را جلب کنیم- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص،‌ محمد خرم‌الحسینی پس از تساوی بدون گل تیم امید کشورمان مقابل نفت مسجد سلیمان درون گیم دوستانه گفت: بچه‌ها توانستند چیزی که فرهاد مجیدی خواسته بود را عملی کنند. از زمانی مجیدی به تیم آمده بچه‌ها انگیزه مضاعفی گرفته‌‌اند و همه دست به دست همه می‌دهیم تا به المپیک صعود کنیم.

وی درمورد شانس صعود تیم امید به گیم‌های المپیک تصریح کرد: همانصورت که گفتم از زمانی فرهاد مجیدی به تیم اضافه شده انگیزه بچه‌ها بالا رفته هست. فکر می‌کنم بیشتر از هر کسی بچه‌ها دوست دارند به المپیک صعود کنیم و تمام تلاش‌مان را هم خواهیم کرد.

امیر روستایی،‌ دیگر بازیکن تیم امید نیز درمورد این ملاقات گفت: خدا را شکر تیم ما سرحال هست و امیدواریم با گیم‌های دوستانه خوب بتوانیم طلسم چندین ساله را بشکنیم.

وی درمورد گیم روز دوشنبه تیم امید مقابل تیم بزرگسالان گفت: ویلموتس امروز ازبرای تماشای گیم آمده بود و  این موضوع به ما کمک می‌کند. درون گیم با تیم بزرگسالان هم تلاش می‌کنیم تا نظر وی را جلب کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *