تساوی کره جنوبی و ایران درون نیمه اول- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص، ملاقات دوستانه تیم‌های ملی کره جنوبی و ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (سه‌شنبه) درون ورزشگاه جام جهانی شهر سئول شروع شد که نیمه نخست این ملاقات با نتیجه تساوی بدون گل آخر یافت.

ترکیب کره جنوبی: جو هیون وو، هانگ چول، کیم یانگ گون، کیم مین جائه، لی یانگ، پائک سئونگهو، نا سانگهو، هوانگ اینبوئم، لی جائسونگ، سون هیونگ مین و هوانگ اوی جو.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم‌ انصاری‌فرد، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، رامین رضاییان و مهدی طارمی.

دقیقه ۱۵: کرنر ارسالی روی دروازه ایران را کیم یانگ با ضربه سر به‌سمت دروازه زد که علیرضا بیرانوند از روی خط دروازه تن به کرنر داد.

دقیقه ۱۸: یک و دوی مهدی طارمی با کریم انصاری‌فرد پشت محوطه جریمه به این بازیکن برگشت که شوت وی را هیون وو مهار کرد.

دقیقه ۲۰: توپی که درون محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید، توسط مدافعان کره‌ای دفع شد که درون ادامه مهدی ترابی با ضربه‌ای فنی قصد باز کردن دروازه کره را داشت، ولی توپ وی با فاصله کمی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۳: هوانگ درون محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد و پس از فریب پورعلی‌گنجی ضربه‌اش را به‌سمت دروازه شلیک کرد که علیرضا بیرانوند موفق به دفع توپ شد تا کرنر نصیب کره‌ای‌ها شود.

دقیقه ۲۵: ضدحمله ازبرای ایران درون میانه میدان با حرکت علیرضا جهانبخش شروع شد که این بازیکن درون حالی که سه مدافع را مقابل خود می‌دید، از پشت محوطه جریمه کار به شوتزنی کرد که دروازه‌بان کره جنوبی توپ را برگشت داد.

دقیقه ۳۰: پاسکاری بازیکنان ایران درون یک‌سوم دفاعی کره جنوبی، درون آخر با پاس کریم انصاری‌فرد و درون ادامه مهدی ترابی، به مهدی طارمی رسید. طارمی درون شرایطی که درون موقعیت گلزنی قرار داشت با برخورد به مدافع کره تعادلش را از دست داد که البته داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت و ضربه احسان حاج‌صفی نیز درون ادامه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۱: این دفعه هم موقعیت ازبرای تیم ایران ایجاد شد و فشار روی دروازه کره جنوبی با شوت حاج‌صفی ادامه داشت که شوت وی این دفعه به‌شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: علیرضا جهانبخش پشت محوطه جریمه کره جنوبی صاحب موقعیت شوتزنی شد که شلیک وی را دروازه‌بان کره مهار کرد.

دقیقه ۳۵: کرنر ارسالی روی دروازه کره جنوبی را کریم انصاری‌فرد تلاش کرد با یک اثرگذاری تبدیل به گل کند، ولی ضربه وی شدت لازم را نداشت تا هیون وو باز هم موفق به مهار توپ شود.

دقیقه ۳۷: پاسکاری طارمی و کریم‌انصاری‌فرد، درون آخر با شوت انصاری‌فرد از پشت محوطه جریمه همراه شد که بازهم دروازه‌بان کره توپ را درون اختیار گرفت.

دقیقه ۳۸: کره‌ای‌ها از فضای خالی سمت راست خط دفاعی ایران استفاده کردن کردند و ارسالی به درون محوطه شش‌قدم انجام شد، ولی پیش از رسیدن توپ به سون هیونگ مین این علیرضا بیرانوند بود که به توپ رسید و سپس با کنترل توپ توسط حاج‌صفی، توپ را مهار کرد.

دقیقه ۴۱: سون هیونگ مین پشت محوطه جریمه ایران صاحب موقعیت شد که شوت خود را به‌سمت دروازه علیرضا بیرانوند شلیک کرد، ولی سنگربان کشورمان باز هم وی را ناکام گذاشت.

دقیقه ۴۴: توپ ارسالی از سمت راست روی دروازه ایران با ضربه کره‌ای‌ها همراه شد که توپ پس از برخورد به زیر تیر دروازه توسط مدافعان تبدیل به کرنر شد.

 

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *