تارتار: ویلموتس نشان داد با کی‌روش فرق دارد/ امیدوارم حرف‌های مسئولان شعار نباشد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص،‌ مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل تیم نفت مسجد سلیمان مقابل تیم امید گفت: جا دارد تشکر کنم از حمید استیلی که از ما دعوت کرد تا این گیم را انجام دهیم. گیم سنگینی بود…با توجه به اینکه تیم ما هفت،‌ هشت روز هست که کار خود را شروع کرده کیفیت لازم را نداشتیم به خصوص درون نیمه دوم کیفیت خوبی نداشتیم ولی تیم امید کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشت. باید نقاط ضعف را بشناسیم و به نظرم از همه تیم‌ها عقب‌تر هستیم.

وی درمورد اینکه آیا به نظرش تیم امید می‌تواند به مسابقات المپیک مسیر یابد یا خیر؟ گفت: کشور ما پر از استعداد هست و بازیکنان جوان خوبی داریم. فکر می‌کنم با درایتی که کادرفنی و درون راس آن مجیدی و درون کنار آن استیلی دارند،‌ بتوانند به تیم امید کمک کنند. تیم امید را تیم خوبی دیدم، بخصوص درون نیمه دوم، امیدوارم پس از سال‌ها این تیم بتواند به المپیک صعود کند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درمورد حضور ویلموتس درون ملاقات تدارکاتی تیمش مقابل تیم امید عنوان کرد: همین که ایشان ازبرای این گیم می‌آید نشان می‌دهد فرق‌هایی با کی‌روش دارد. از وی تشکر می‌کنم. ویلموتس کارهای جدیدی انجام می‌دهد. دیگر مثل گذشته نیست و شایسته‌ها به تیم ملی دعوت می‌شوند.

تارتار درون خصوص تهدید مسئولان فدراسیون فوتبال مبنی بر عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر به دلیل مشکلات دشوار‌افزاری گفت: امیدوارم این تنها شعار نباشد. درصورتیکه واقعا قرار هست جدی بگیرند، ما خوشحال می‌شویم. درست هست مشغول کار هستیم و نان‌مان را از این مسیر درون می‌آوریم، ولی با این شرایط دوست نداریم لیگ برگزار شود. باید همه چیز جای خودش باشد. درصورتیکه حق پخشی هست به ما بدهند. امیدوارم روی حرف‌ها خود بایستند.

وی درون جواب به این سوال که ورزشگاه تیم نفت هم مشکلاتی دارد و شاید اجازه میزبانی به آن‌ها هم داده نشود، عنوان کرد: قانون ازبرای همه هست و ما هم تبعیت می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *