بازدید شریعتمداری و صالحی‌امیری از اردوی تیم‌های ملی کاراته آقایان و بانوان- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرگزاری کودک خاص و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، صالحی امیری درون ابتدای این بازدید ضمن تشکر از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به حاضران اظهار داشت: امروز روز خوبی ازبرای کاراته هست به چه دلیل که جوانان خوشنام و خوش‌اخلاق کاراته‌کا، افتخار این را دارند که شریعتمداری میهمان خانواده کاراته هست. بنده گزارشی اجمالی از وضعیت عمومی و ثبات درون فدراسیون کاراته و زحماتی که مدیران پیشین این فدراسیون کشیده‌اند خدمت ایشان ارائه کرده‌ام.

صالحی امیری افزود: تیم ملی کاراته درون هر دو قسمت آقایان و بانوان تیمی منسجم، خوش اخلاق و بی حاشیه هست که مهمترین عامل این بی‌حاشیه بودن حضور مربی نامداری به نام شهرام هروی درون تیم هست. امروز حضور شریعتمداری می‌تواند ازبرای ورزش و خصوصاً کاراته منشأ برکت باشد. بنده از مشغله زیاد ایشان اطلاع دارم و حضور ایشان امروز درون اینجا نشان دهنده عشق و علاقه وی به کاراته و ورزش هست. کاراته رشته‌ای هست که ما روی آن حساب ویژه‌ای درون المپیک ۲۰۲۰ باز کرده ایم که می‌تواند با درخشش خود و مدال‌هایی که کسب می‌کند وضعیت ایران درون جدول مدال‌ها را تغییر بدهد.

حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته نیز ضمن تشکر از حضور شریعتمداری و صالحی امیری درون تمرین امروز تیم کاراته گفت: ما درون سال تازه ازبرای دومین‌دفعه هست که درون خدمت وزیر کار هستیم. قبل از اعزام به مسابقات مراکش خدمت وزیر رفتیم درون این مسابقات که از امتیاز کسب سهمیه المپیک نیز برخوردار بود. کاراته‌کاهای ما باز هم درخشیدند وهم آقایان و هم بانوان امتیازات خوبی را کسب کردند. تیم ما تیمی ارزشمند و با تجربه هست که فردا شب به مسابقات استانبول اعزام می شود. این مسابقات بسیار حائز اهمیت هست و کاراته‌کاهای ما شایستگی این را دارند که درون همه اوزان زنان و مردان صاحب مدال شوند.

شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته آقایان هم درون این بازدید پس از معرفی کامل اعضای تیم با بیان این جمله که من خودم را مدیون سازمان تأمین اجتماعی می‌دانم گفت: از وقت ورود صالحی امیری به کمیته ملی المپیک شور و نشاط زیادی به این رشته وارد شده هست. من به نوبه خودم این تیم را متعلق به کمیته ملی المپیک می‌دانم و امیدوارم با کسب هر هشت سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو درون هر دو قسمت آقایان و بانوان گوشه ای از زحمات و محبت‌های شما عزیزان را جبران کنیم.

درون ادامه شریعتمداری با ابراز خوشحالی از اینکه درون ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن فرصتی مهیا شده تا از تمرین کاراته بازدید کند عنوان کرد: من خودم از علاقمندان و ورزشکاران این رشته ورزشی هستم. می‌دانم که  تمرین کردن ازبرای شما و همه رشته‌های ورزشی درون این ایام بسیار دشوار هست.

وی افزود: حرکات و فنون کاراته روی تاتامی کاملاً واقعی هست. کسی که ورزش می‌کند درون واقع دارد اعتماد به نفس خود را افزایش می‌دهد و تمرین می‌کند ازبرای زندگی. مطمئناً شما عزیزان ازبرای گرفتن نتیجه مناسب درون مسابقات پیش رو باید از تدارک خوبی بهره ببرید تا درون شرایط خاص المپیک بدرخشید و مقام‌های ارزشمندی را به ارمغان بیاورید لذا هر کمکی از دست من ازبرای موفقیت شما بر بیاید انجام خواهم داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درون ادامه و درون ایامی که متعلق به امام علی (ع) هست از خضوع و افتادگی کاراته‌کاها درون جامعه تقدیر کرد و گفت: شما قهرمانان رشته ورزشی کاراته که اکثراً هم دارای مقام هستید از ابزار ارزشمندی مثل قهرمانی و شهرت کم استفاده کردن می‌کنید که این موضوع نشان دهنده افتادگی شما عزیزان هست. ازبرای شما عزیزان درون رویدادهای با اهمیت پیش رو آرزوی موفقیت می‌کنم.

شریعتمداری پیش از حضور درون تمرینات تیم ملی کاراته از مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی و مرکز تمرینات آبی این مجموعه بازدید کرد و مجموعه فعالیت‌های این مراکز جهت ارائه خدمت ها به ورزشکاران و قهرمانان اعزامی به رویدادهای میان المللی آشنا شد.

همچنین قراخانلو نیز توضیحاتی را درون خصوص امکانات موجود درون این آکادمی و نحوه ارائه خدمت ها به ورزشکاران به خصوص درون سال منتهی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو ارائه داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *