استیلی: نامه‌نگاری‌ ازبرای حضور لژیونرها درون تیم امید انجام شده هست/ حضور ویلموتس به بازیکنان انگیزه داد- اخبار ورزشی – اخبار کودک خاص

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری کودک خاص،‌ حمید استیلی پس از تساوی بدون گل تیم امید کشورمان مقابل تیم نفت مسجد سلیمان درون گیم تدارکاتی گفت: گیم نسبتاً خوبی بود. گیم بعدی تیم امید هم مقابل تیم بزرگسالان هست و امیدوارم بتوانیم از این مسابقات استفاده کردن کنیم.

وی ادامه داد: حضور ویلموتس درون کنار زمین، هم به بازیکنان تیم امید و هم به تیم نفت مسجد سلیمان انگیزه داد و از وی تشکر می‌کنم.

مدیر تیم امید کشورمان درون جواب به این سوال که آیا امکان دارد ویلموتس از بازیکنان جوان ازبرای حضور تیم بزرگسالان دعوت کند،‌ گفت: صد درصد، وی از نزدیک با بچه‌ها آشنا می‌شود و ما هم همه جوره برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا تمرینات تیم‌مان با تیم بزرگسالان همزمان باشد. قطعاً درصورتیکه بچه‌ها لیاقتش را داشته باشند به تیم ملی هم دعوت خواهند شد. همانصورت که صیادمنش به این تیم دعوت شد ولی بازیکنان باید فعلاً تا دی‌ماه کاملاً درون اختیار تیم امید باشند.

استیلی درمورد تکمیل کادرفنی تیم امید یادآور شد: قرار هست یک مربی اسپانیایی که از ابتدا درخواست شده بود به کادرفنی اضافه شود. فکر می‌کنم این مربی از اردوی پس به جمع ما بپیوندد. همچنین یک مربی ایرانی هم اضافه می شود تا کادر تیم امید تکمیل شود.

وی درون مورد وضعیت لژیونرهای تیم امید خاطرنشان کرد: زمانی که گیم‌های انتخابی را پیش‌رو داریم،‌ ماه ژانویه هست و فیفادی نیست. درون همین زمینه جلسه‌ای با ویلموتس داشتیم و از وی خواسته‌ایم به ما کمک کند تا یونس دلفی و امید نورافکن که درون لیگ بلژیک گیم می‌کنند را درون اختیار داشته باشیم. فدراسیون هم نامه‌نگاری‌های خود را با باشگاه فنرباغچه و شالروا انجام داده،‌ ولی هم اکنون چیزی صددرصد نشده هست. درصورتیکه نتوانیم آنها را ازبرای مسابقات درون اختیار داشته باشیم،‌ ازبرای اردو‌های پس این بازیکنان را دعوت نخواهیم کرد.

استیلی درون رابطه با بازیکنان تیم امید که هم اکنون عضو تیمی نیستند گفت: تلاش می‌کنیم ازبرای بازیکنانی که با باشگاهی قرارداد ندارند جایی تهیه کنیم و همین‌جا زیر نظر مربی بدنساز تیم کار کنند. نمی‌گذاریم این بازیکنان بدون تمرین بمانند. کادرفنی عملکرد بازیکنان را رصد می‌کند و بازیکنانی که به اردوی تیم امید می‌آیند باید از لحاظ بدنی آماده باشند.

وی درمورد زمین تمرین تیم امید گفت: این هم یکی از مشکلات ما هست. زمین شماره ۲ تیم ملی فوق‌العاده خوب هست ولی زمین کمپ وضعیتش اینطور هست که می‌بینید. ان‌شاءالله بیشتر بتوانیم از زمین شماره دو استفاده کردن کنیم. بازهم خدا را شکر زمین کمپ را داریم!

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *